intro_bg

Pro Investory

Kvalitní produkt, rostoucí zájem uživatelů o bezkontaktní mytí a promyšlený marketing dává záruku zajímavé investice.

Rostoucí poptávku je potřeba uspokojit. Proto nabízíme zajímavou investiční možnost, pořízení vlastní bezkontaktní automyčky s velmi zajímavou dobou návratnosti.

Mezi významné rysy patří:

 

  • Vysoké zisky
  • Nízké provozní náklady
  • Rychlá návratnost investic
  • Bezproblémový provoz 365 dní v roce
  • Vysoká kvalita a dlouhá životnost
  • Snadná ovladatelnost
automycka

V zahraničí je technologie bezkontaktního mytí aut velmi známou a vyhledávanou službou. Jsme výhradním obchodním zástupcem výrobce technologie FRANK (historie společnosti FRANK) pro Českou republiku, Slovensko, Rakousko a Maďarsko, který je považován za jednoho z nejkvalitnějších výrobců bezkontaktních automyček v Evropě.

Technická podsestava, plně vyvinuté elektronické ovládání a korozivzdorné materiály zaručují bezproblémový provoz a dlouhou životnost. Dostupné programy jsou přizpůsobeny optimálnímu čištění a konzervaci vozidel s ohledem na ochranu povrchu vozidla. Funkčností a účinností splňují bezkontaktní automyčky veškeré požadavky provozovatelů i uživatelů. Díky systému plně automatické ochrany proti mrazu, se můžete spolehnout na zisk v průběhu celého roku.

Máme dlouholeté zkušenosti a v této oblasti nabízíme komplexní poradenství a plánování, včetně projekčních prací, možnost vyřízení stavebního povolení, realizaci a dodání technologických celků i stavebních prací na klíč. V případě zájmu klienta jsme schopni zajistit i financování.

Samozřejmostí je u nás také záruční i pozáruční servis.

 

Obchodní ředitel
Vojtěch Smyčka
Mobil: +420 775 677 177
E-mail: info (a) frank-czechia tecka cz


Chcete-li zjistit více, kontaktujte nás prosím

dot