intro_bg

Bright rainbow a.s.

Akciová společnost Bright rainbow má jako jediná výhradní obchodní zastoupení společnosti FRANK, který patří mezi nejkvalitnější evropské výrobce technologií pro samoobslužné mycí stanice, parních čističů, vysokotlakých myček v historii. V rámci expanze na další trhy v Evropě založila dceřiné společnosti pro Česko, Slovensko, Rakousko a Maďarsko.

 


 

Technologie bezkontaktního mytí aut je v zahraničí velmi známou a vyhledávanou službou. A proto kvalitní produkt, rostoucí zájem uživatelů o bezkontaktní mytí a promyšlený marketing dává záruku zajímavé investice.

 

Bright rainbow a.s.

Frank

 

 

Bezkontaktní automyčky

 

 

 

 

Historie firmy FRANK GmbH


Historie FRANK GmbHFRANK GmbH, výrobce  podložek vysokotlakých a parních čističů nejvyšší kvality, které patří do bývalé společnosti Frank'sche Eisenwerke, Adolfshütte, má dlouhou historii.

Nachází se ve městě Sinn – Fleisbach, hodinu cesty severně od Frankfurtu nad Mohanem.

„Schmiedehammer bei Niederscheld" byla založena v srpnu roku 1607 hrabětem Jiřím z Nassau – synovcem Viléma Oranžského.

Firma se stala jednou z největších továren a později železných hutí regionu a produkovala tolik potřebné materiály, jako jsou hřebíky a dráty.

V roce 1839  koupil společnost Christian Frank a v roce 1927 došlo k přejmenování na Frank'sche Eisenwerke GmbH, Adolfshütte. Po úplném zničení za druhé světové války byla společnost kompletně zrekonstruována.

V roce 1994 Frank'sche Eisenwerke, hlavní zaměstnavatel v regionu ,podal návrh na prohlášení konkurzu.
Nástupnická společnost, dnešní Frank GmbH, měla dovoleno držet jméno FRANK.

historie-foto


Dnes je Frank GmbH  firma, která se specializuje na výrobu nejkvalitnějších parních čističů, vysokotlakých myček a samoobslužných mycích stanic. FRANK má mezinárodní obchodní zastoupení ve více než 30 zemích světa, poskytuje služby zákazníkům v odvětví zemědělství dopravního průmyslu, v potravinářství a v automobilovém průmyslu.

Vzhledem k fúzi s britskou firmou Osprey Deepclean v roce 2008 je nyní FRANK nyní součástí OSPREYFRANK GROUP. Výsledkem je mezinárodní pozice lídra na trhu v čištění.

 

 

dot